• 21 dakika önce

Yanıtla
 • bir saat önce

ERDOĞANI ÖVE ÖVE BİTİREMİYEN SANATCI HÜLYA KOÇYİĞİTİN DAMADI AKP Lİ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN İHALEYİ KAPTI

Yanıtla
 • bir saat önce

Hocam Sınav kağıdımı iade etti Otur -50

Yanıtla
 • 3 saat önce

Güçlü Türkiye yolunda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına #SendeDestekOl

Yanıtla
 • 3 saat önce

Cesaret ve Kahramanlık Timsali
#NeneHatun

'Evlatsız Yaşanır,
Vatansız Yaşanılmaz' Diyen Kutlu Bir Mücahide....
Din,
Namus,
Vatan Söz Konusu Oldu mu!
Vatansızlar Titremeye Başlar...
Nene Hatunlardan Olan Erdoğanlar Bitmez...

Yanıtla
 • 4 saat önce

Muharrem İnce’nin mitingi diye 1991’de Metallica’nın konser görüntüsünü paylaşmış :))))

Bunlar eğitilmezdir ya 😃

Yanıtla
 • 4 saat önce

2014 yılında, İki aile arasında, düşmanlıktan dolayı çıkan kavganın fotoğrafını alıyorlar, sırf Ramazan ayına gölge düşürmek için "ORUÇ TUTMAMA" meselesi yüzünden çıktı diye bugün servis ediyorlar.10 binlerce insanda bu yalanı gerçek diye beğenip paylaşıyor.

Yanıtla
 • 5 saat önce

Yanıtla
 • 6 saat önce

VATANDAŞA YANSIYAN FAİZ ORANI!

Hükümet yüksek faiz oranlarından şikayet etmesine rağmen atılan adımların tamamı faizin yukarı yönlü olmasına neden oldu. Ekonomik göstergelerde yaşanan bozulmalar, yüksek enflasyon rakamları, her geçen gün büyüyen cari açık ve rekora koşan döviz kurları hem devletin hem de vatandaşların borçlanma maliyetlerinin yükselmesine neden oluyor. Vatandaşın kredi kullanmak istediğinde karşısına çıkan fatura kurdaki yükseliş ve artan siyasi riskler sebebi ile hiç durmadan yükseliyor. Bankalarda vatandaşa uyguladıklarını kredi faiz oranlarında her geçen gün biraz daha zam yapıyor. Ekonomi uzmanları tarafından yapılan açıklamada, bir Türk bankasının bir yıl vade ile yurtdışı piyasalarından borçlanmasının maliyeti 120 dolara kadar yükselmiş durumda.

Tüketici Kredilerinde Yıllık Faiz Yüzde 30’e Çıktı!

Borçlanma maliyetlerinde gerçekleşen artış enflasyon oranlarını yukarı yönlü zorladığı gibi vatandaşın ihtiyaçları için kullandığı tüketici kredilerinin de maliyetlerinin artmasına neden oldu. Tüketici kredisi kullanmak zorunda olanlar için yıllık faiz oranı yüzde 30’a kadar yükseldi. Bankalardan kredi alamayacak durumda olan kara listede yer alan vatandaşlar ise sıkıntılarını tefecilere başvurarak çözmeyi deniyor. Tefeciler ise yüzde 70’e varan faiz oranları ile vatandaşa kredi açıyor.

Düşük Faiz İçin Önce Enflasyon İnmeli!

Ülkemizin ekonomik göstergelerin bozulması, kredi derecelendirme kuruluşlarının Türkiye'yi ‘yatırım yapılabilir' ülke listesinden çıkarması, 5 yıllık kredi iflas sigortası olarak bilinen CDS'lerin 288 puana kadar yükselmesi borçlanma maliyetlerinin ve vadelerinin bozulmasına sebep oldu. Bu durumun düzelmesi için ise öncelikle enflasyonun düşürülmesi gerekiyor. Ekonomi uzmanları tarafından yapılan açıklamalara göre düşük faiz isteyen siyasiler öncelikle risk primini yükseltecek açıklamalarda kaçınmak durumunda.

... daha fazla

Yanıtla
 • 7 saat önce

4 milyonun üzerinde iPhone kullanıcısı, datalarını yasal olmayan bir şekilde topladığını iddia ederek Google'a dava açtı!

Yanıtla
 • 9 saat önce

Yanıtla
 • 10 saat önce

EYYYYYY AMERİKA DİYE BOŞA BAĞIRIYOR

Yanıtla
 • 12 saat önce

Marmaris’in Turgut Mahallesi'nde, yıllarca yöre sakinlerinin türbe diyerek ziyaret ettiği, adaklar adadığı ve dilekler tuttuğu mezar M.Ö. 3. yüzyılda yaşayan Yunanlı boksör Diagoras’a ait çıktı.

Yanıtla

Güncel Başlıklar

Finkafe Mobil

2018 @Mobifin