• 18 saat önce

Mahsun Kırmızıgül, uzun süredir küs olduğu eski dostu Özcan Deniz'i acı gününde yalnız bırakmadı. Deniz'in babasının cenazesine katılan Kırmızıgül, eski dostuyla bu vesileyle barıştı.

Yanıtla
 • 2 gün önce

Yanıtla
 • 4 gün önce

Ben #Allah'tan isterim❗️

Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır...✔️

Hz.Şems-i Tebrizi

👓🤲 #ŞemsiTebrizi

Yanıtla
 • 4 gün önce

Acun Ilıcalı'dan 150 milyon dolarlık dev anlaşma

Acun Ilıcalı, Meksika'da yayın yapan Azteca 1 kanalının tüm içeriklerini Acun Medya'nın yapacağını duyurdu. Acun Ilıcalı, anlaşma karşılığında 150 milyon dolar alacak.

Acun Ilıcalı geçen yıl Çeşme'de ağırladığı Ricardo Salinas ile iş birliği yaptıklarını açıkladı.

Acun Ilıcalı sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

''Meksika'da yaptığımız görüşmeler sonucunda, ülkenin en büyük medya grubu Salinas'la anlaşma yapmanın gururu içindeyiz.3 yıl boyunca Azteca 1 kanalının tüm içeriğini Acun Medya üretecek. Bize güvenen ve kanalını emanet eden sayın Ricardo Salinas’a ve tüm Azteca medya grubuna teşekkür ediyorum. Azteca 1 kanalıyla yeni başarılar elde etmek için var gücümüzle çalışacağız."

150 MİLYON DOLARLIK ANLAŞMA
Acun Medya'nın bu anlaşmanın karşılığında 150 milyon dolar alacağı öğrenildi.

... daha fazla

Yanıtla
 • 4 gün önce

Kerem Tunçeri herkesten sakladığı kızı Mila'nın fotoğrafını paylaştı

Eski basketbolcu Kerem Tunçeri, 4 yıldır bir sır gibi sakladığı kızıyla fotoğrafını ilk kez paylaştı.

6 yıllık eşi Tuğba Çıkrıkçı'dan 2013 yılında boşanan Kerem Tunçeri, evliyken aşk yaşadığı iddia edilen, o zamanlar Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları basın bölümünde çalışan Peray Özdil'den çocuk sahibi olmuştu. Ama Kerem Tunçeri kızını herkesten saklıyordu.

Kerem Tunçeri dün ilk kez kızının fotoğrafını Instagram'dan paylaştı ve altına da şu notu düştü: "Benim güzel kızım Mila Tunçeri."

İŞTE KEREM TUNÇERİ'NİN HERKESTEN GİZLEDİĞİ KIZI:

... daha fazla

Yanıtla
 • 4 gün önce

Duymayan Kalmasın programı yeni sezonda olmayacak mı?

Duyurduğu kötü haberler nedeniyle 'Sanat dünyasının felaket tellalı' olarak anılan ses sanatçısı Onur Akay, Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu'nun programı 'Duymayan Kalmasın'ın yeni sezonda olmayacağını açıkladı.

Ses sanatçısı Onur Akay, Star TV'de iki sezondur ekranlarda olan magazin programı Duymayan Kalmasın'ın yeni sezona hazırlanırken yayından kaldırıldığını iddia etti.

'MAGAZİN PROGRAMLARI YAYINDAN KALDIRILSIN'
Onur Akay'ın 10 Temmuz 2018'de kendi internet sitesinde yayınlanan "Sabahları izlediğimiz magazin programları tarih mi oluyor" yazısı, sosyal medyada dikkat çekerken, Akay'dan gelen iki iddia ise magazin camiasına bomba gibi düştü.

Onur Akay, ayrıca RTÜK tarafından büyük kanallara yazı gönderildiğini ve hafta içi sabah kuşağında yer alan magazin programlarının yayından kaldırılmasının istendiğini iddia etti.

'DUYMAYAN KALMASIN YAYINDAN KALDIRILIYOR'
Onur Akay, köşe yazısında şunları söyledi: "Cengiz Semercioğlu'nun kardeşi Cem Semercioğlu'nun sahibi olduğu Joker Yapım'ın yapımcılığı üstlendiği program Duymayan Kalmasın, yeni sezona hazırlanırken yayından kaldırıldı.

Çok önemli bir kaynaktan Star TV'nin yeni müdürünün kararı ile programın kaldırıldığı ise kulağıma gelen ilk sebep oldu.

'MAGAZİN PROGRAMLARI TARİH OLUYOR'
Daha sonra kanal içinden yakın görüştüğüm birine durumu sorduğumda, RTÜK tarafından büyük kanallara yazı gönderildiğini ve hafta içi sabah kuşağında yer alan magazin programlarının yayından kaldırılmasının istendiği bilgisine ulaştım. İki neden biri yüzünden program yayından kaldırıldı ancak ikinci neden gerçekten doğru çıkarsa, artık büyük kanallarda sabahları izlediğimiz magazin programları tarih oluyor."

... daha fazla

Yanıtla
 • 4 gün önce

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt, hacizlik oldu

Şarkıcı Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt ve ailesine ait şirket borçlarından dolayı hacizlik oldu. Şirkete ait borçlar ise mal varlıklarının satışıyla kapatılması planlanıyor.

Demet Akalın’ın kayınpederi Abdi Kurt ile oğulları Okan ve Ozan Kurt’a ait olan Matraş Lojistik borçlarından dolayı icralık oldu. Şirkete ait araçlara haciz getirilmesinin ardından Okan Kurt’un avukatı konuyla alakalı basın açıklaması yaparak şirketin zor zamanlardan geçtiğini söyledi.

“ŞİRKET DAR BOĞAZA DÜŞTÜ”

Kurt’un avukatı yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: “Değerli kamuoyu, Bugün basına çıkan haberlerle ilgili müvekkilim Okan Kurt ve Martaş şirketi adına yapılan haberlere cevap vererek sayın kamuoyunu aydınlatma gereğimiz doğmuştur. Ülkemizdeki döviz hareketliliğinin , sektördeki üst rekabet ve müvekkil şirkete yapılan saldırılar sonucunda, dar boğaza düşerek finansal problemler yaşamasına sebep olmuştur.

“ŞİRKETİN MAL VARLIKLARI SATILARAK BORÇLAR KAPATILACAKTIR”

Bu süreç 3 aydır başlamış durumdadır ve bu sürede Türkiye’nin devi olan bir otomotiv şirketine bütün borç kapatılmıştır. Sıralı bir şekilde şirketin bütün mal varlığı ile borçların tamamı kapatılacaktır. Bu süreç zaman yayılarak sıralı bir şekilde yapılacaktır. Müvekkil şirket yöneticileri bütün alacaklılarla görüşmelerini devam ettirerek , karşılıklı anlayış çerçevesinde süreci devam ettirmektedirler. Bugün basına yansıyan haber 3 aydır yaşanan bir süreç olmak ile beraber bu süreçte müvekkilin ticari ilişkisi olan firmalar ve çalışılan bütün bankalara anlayışlarından dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

... daha fazla

Yanıtla
 • 4 gün önce

Anne dizisine dava açıldı

TV dizisi “Anne”de babasının izni olmadan çocuk oyuncu oynatıldığı iddia edildi. Baba, televizyonda gördüğü çocuğunun kendisinden habersiz oynatıldığını ileri sürerek savcılığa başvurdu.

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre, özel bir TV kanalında yayımlanan "Anne" isimli dizide rol alan çocuk oyuncunun babasından izinsiz şekilde oynatıldığı ileri sürüldü. Meltem-Mehmet Atılgan çifti geçen yıllarda ayrı yaşamaya başladı. Anne Atılgan, çocuğunu özel bir oyunculuk ajansına yazdırdı. 7 yaşındaki A. Atılgan, "Anne" isimli dizide oyunculuk yapmaya başladı. Birkaç bölümde ufak roller alan A., diziyi takip eden babası tarafından fark edildi.

BABA ŞİKÂYETÇİ OLDU
Boşanmak üzere olduğu eşini arayarak durumu soran Mehmet Atılgan, ardından savcılığa başvurdu. Eşinin kendisinden habersiz çocuğu üzerinden para kazandığını ileri süren baba, program yetkilileri ve eşinden şikâyetçi oldu.

EŞİNİN YERİNE İMZA ATTI
Savcılık tarafından başlatılan soruşturmada, program yetkililerinin yapılan sözleşmesinde anne-baba imzası bulunduğu belirlendi. Baba, imzayı kendisinin atmadığını belirtince savcılıkça anne Meltem Atılgan'ın olayla ilgili ifadesine başvuruldu. 32 yaşındaki anne ifadesinde; eşinin kendisine "Sen benim yerime imzala" dediği için sözleşmede bulunan isminin altına imza attığını beyan etti.

Savcılık tarafından yürütülen soruşturma sonunda anne Meltem Atılgan hakkında dava açıldı. Hazırlanan iddianamede, "Meltem Atılgan'ın sözleşmede eşinin yerine imza atarak sahtecilik suçu işlediği" belirlendi. Dava, ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

... daha fazla

Yanıtla
 • 4 gün önce

Michael Jackson hakkında şoke eden iddia!

Dünyaca ünlü şarkıcı Michael Jackson'ın hayatını kaybetmesinin üzerinden 9 sene geçmesine rağmen hayatına dair yeni iddialar ortaya atılıyor. Ünlü şarkıcının doktoru Conrad Murray, baba Joe Jackson’ın, sesini koruması için Michael Jackson’a kimyasal hadım (kimyasal kastrasyon) uyguladığını iddia etti.

Pop müziğin kralı Michael Jackson'ın vefat etmesinin üzerinden dokuz yıl geçmesine rağmen hayatına dair yeni iddialar ortaya atılıyor. Michael Jackson’ın doktoru Conrad Murray, şarkıcının hem babası hem de menajeri olan Joe Jackson ile ilgili kafaları karıştıracak çok önemli iddialarda bulundu.

“KİMYASAL HADIM UYGULANDI”

Şarkıcının doktoru Conrad Murray, “Baba Joe Jackson, Michael Jackson'a sesinin tiz tonunu koruması için kimyasal hadım uyguladı” iddiasında bulundu.

DR. MURRAY: TARİHTEKİ EN KÖTÜ BABALARDAN BİRİYDİ

Joe Jackson’ın çocuklarına karşı çok acımasız bir baba olduğunu iddia eden Dr. Murray, “Joe Jackson, çocukları için tarihteki en kötü babalardan biriydi” açıklamasında bulundu. Michael Jackson’un kanser tedavisi gören babası Joe Jackson, 27 Haziran’da yaşamını yitirmişti.

... daha fazla

Yanıtla
 • 6 gün önce

Bakın nasıl takır takır sayıyor !.. Gülelim mi ağlayalım mı ?..

Yanıtla
 • 6 gün önce

Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti klipte yan yana geliyor. Ünlü popçu 'Vay Be'nin çıkış şarkısı 'Issız Ada'nın klibinde eşi Beren Saat ile birlikte kameralar karşısına geçerek boşanma iddialarına noktayı koydu.

Yanıtla
 • 6 gün önce

Ünlü rapçi Ezhel’e yeniden dava açıldı!

Şarkılarında uyuşturucuya özendirdiği iddiasıyla tutuklu yargılanan ve ilk duruşmada beraat eden ‘Ezhel’ ismiyle tanınan ünlü rapçi Sercan İpekçioğlu hakkında, karardan bir hafta sonra tekrar “uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımını özendirme” suçundan 10 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Şarkılarında uyuşturucuya özendirdiği iddiasıyla “uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımını özendirme” suçundan 23 Mayıs'ta tutuklanan ve 19 Haziran'daki ilk duruşmada beraat ederek tahliye olan Sercan İpekçioğlu hakkında, karardan bir hafta sonra aynı suçtan yeniden dava açıldı.
Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianameye göre, ülke genelinde uyuşturucu madde kullanımını özendirme ile ilgili sosyal paylaşım sitelerinde yapılan paylaşımlardan hareketle Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire başkanlığı tarafından araştırma raporu düzenlendi. Raporda, Ezhel rumuzunu kullanan şüpheli Sercan İpekçioğlu'nun internet üzerinden yayınlanan Şehrimin Tadı, Küvet ve Alo isimli şarkılarında uyuşturucuyu özendirdiği belirtildi.
‘ŞARKININ KAFİYESİNE UYGUN KELİMELER'
Evinde yapılan aramada herhangi bir suç unsuruna rastlanmayan İpekçioğlu ifadesinde, 10 yıldır rap müzikle uğraştığını anlatarak, operasyonun olduğu gün Malatya'da konserde olduğunu söyledi. Konser nedeniyle evinde yapılan aramada bulunmadığını söyleyen İpekçioğlu, uyuşturucu madde kullanımını özendirdiğinden bahisle söylendiği cümlelerin sadece şarkının kafiyesine uygun olarak geçen kelimeler olduğunu kaydetti.
ŞARKI SÖZLERİNİ YAŞAMADIĞINI SÖYLEDİ
Sercan İpekçioğlu, uyuşturucu isimlerinin sadece kafiyeye uygun olduğu için seçtiği kelimeler olduğunu, şarkı sözlerini yaşamadığını söyleyerek, bunun suç olduğunu bilmediğini söyledi. Öte yandan İpekçioğlu'ndan alınan kan örneği üzerinde yapılan inceleme sonucu, kanında esrar etkin maddesi THC metaboliti, THC-COOH bulunduğu belirtildi.
YENİDEN HAPSİ İSTENDİ
Savcılık, Sercan İpekçioğlu'nun ‘uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımını özendirme’ suçundan 5 yıldan 10 yıla kadar hapis ile cezalandırılması istedi. İddianame gönderildiği mahkemece kabul edildi. İpekçioğlu'nun yargılanmasına önümüzdeki günlerde başlanacak.

... daha fazla

Yanıtla
 • 6 gün önce

ADNAN OKTAR’IN YANINDAN TERLİK VE PİJAMA İLE KAÇMIŞTI

Adnan Oktar’ın en bilinen ‘kediciklerinden’ Ceylan Özgül, Adnan Oktar’ın yanından ayağında terlik ve pijamalarıyla kaçtığını iddia etmişti. Özgül, onun yanında kendisine ilişkin hiçbir kararı kendisinin veremediğini söylemişti. Ceylan Özgül’e ise diğer bir ‘kedicik’ olan Tülay Kumaşçı, Özgül’ü lüks yaşamı kaybettiği için bu iftiraları attığını söylemişti.

Yanıtla
 • 7 gün önce

Tatil için gittiği İtalya'nın Sardinya Adası'nda motosikletiyle dolaşan George Clooney, hareket halindeki bir araca çarptı. John Paul Hastanesi'ne kaldırılan 57 yaşındaki aktörün dizinde ve kolunda çürükler oluştuğu ancak durumunun ciddi olmadığı bildirildi.

Yanıtla
 • 7 gün önce

Nazan Öncel: Tek bir şey istiyorum şu hayattan...
Sanatçı Nazan Öncel, çocukların cinsel istismara uğraması ve hayatlarını kaybetmesine tepki gösterdi. Öncel, ''Artık tek bir şey istiyorum şu hayattan; çocuklar ölmesin'' dedi.

Nazan Öncel, Instagram hesabından paylaştığı bir video ile çocuk istismarına yönelik açıklamalarda bulundu.

62 yaşındaki şarkıcı, aileleri daha dikkatli olmaya davet ederek şunları söyledi:

''Anneler çocuklarını sokaklara bıraktıkları zaman çok dikkatli olmaları gerekiyor. Gerektiği yerde onları korkutmadan tehlikeyi anlatmamız, öğretmemiz lazım. Gerektiği zaman bağırmalarını da öğretmemiz lazım. Bunlar bizim vazifemiz. Önce kendimiz öğreneceğiz sonra onlara öğreneceğiz ki koruyabilelim. Bunlar bizim anne, baba, birey olarak sorumluluğumuz. Çare mi? Değil ama tedbir için şart. Artık tek bir şey istiyorum şu hayattan; çocuklar ölmesin.'' diye konuştu.

... daha fazla

Yanıtla
 • 7 gün önce

Adem Kılıççı Survivor'dan kazandığı büyük ödülü nasıl kullanacağını açıkladı.

Survivor 2018 şampiyonu Adem Kılıçcı, internet üzerinden yayınlanan bir sohbet programına konuk oldu. Adem Kılıççı kazandığı paranın yarısını bağışlayacağını diğer kısmıyla ise salon açacağını dile getirdi.

Survivor'dan 500 bin TL'lik büyük ödülü kazanan Adem Kılıççı yarışmanın ardından Yankı Alper'in YouTube'da yayınlanan sohbet programına konuk oldu.

Adem Kılıçcı, ''Survivor''dan kazandığı para ödülünü ne için kullanacağı sorusunu şöyle yanıtladı: ''Kazandığım paranın yarısını bir kuruma bağışlayacağım.'' dedi.

"Kalanıyla kendime salon açacağım ve orada olimpiyatlara gidecek yetenekli sporcular yetiştireceğim" dedi.

30 Haziran'da yapılan Kıbrıs finalinde canlı SMS'e çıkan Adem Kılıççı ile Nagihan Karadere'den en çok oyu alan Kılıççı, Survivor'da şampiyon olmuştu.

Adem Kılıççı şampiyon olduktan sonra şu sözleri ifade etmişti: "Çok heyecanlıyım. Gerçekten bu hikaye şu anda tamamlandı. Bu hikayeyi tamamlayan herkesten Allah razı olsun. Bu şampiyonluk çok önemliydi. Bu şampiyonluğu bizimle birlikte çile çeken ve hayatını kaybeden Alper kardeşimize armağan ediyorum. Bunu ben değil sevenlerim başardı."

... daha fazla

Yanıtla

Güncel Başlıklar

Finkafe Mobil

2018 @Mobifin