• 5 gün önce

Erkeklerin kadınlarda sevmediği 6 stil

Biz ne kadar kendimize yakıştırsak ve moda olduğu için giymeyi sevsek de erkeklerin asla üzerimizde görmek istemediği 6 şey...

Abartılı aksesuarlar

Başınızı komple kaplayan şaşalı şapkalar, yüzünüzün neredeyse tamamını kapsayan renkli gözlükler ve çok fazla takılar erkeklerin kadınlarda en sevmediği şeyler arasında. Bu şekilde dikkat çekici olduğunu düşünen kadınların, sadelikten yana olmaları erkeklerin daha çok hoşuna gidiyor.

Pullar ve payetler

Elbise, etek, pantolon ve bluzlarda sıklıkla gördüğümüz pul ve payetlerden erkekler biraz sıkılmış. Bunun sebebi her tarafta bulunan pulların, payetlerin gözü çok yorması. Kombinlerinize bu şekilde ışıltılar eklemek istiyorsanız abartıdan uzak, küçük parçalarda kullanabilirsiniz.

Dolgu topuk ayakkabılar

Dolgu topuk ayakkabılar ayağı zarif göstermekten ziyade kaba gösteriyor. Aynı zamanda ayağınızın olduğundan daha büyükmüş gibi görünmesine de sebep oluyor. Bu sebeple de erkeklerin gözüne pek hoş gelmeyen bir ayakkabı stili. Bu ayakkabıları giymek yerine ayak boyunuzu uzun göstermeyecek, ayağınızda daha zarif duracak, sizi daha hoş gösterecek ayakkabılar tercih edin. Erkeklerin ilgisini daha kolay çekeceksiniz.

Yırtık kıyafetler

Son zamanlarda yırtık modası karşımıza jean pantolonlarda çıkıyor. Bu yırtık görüntü erkeklerin pek de hoşuna gitmiyor. Kadınları bu şekilde daha özensiz ve dikkatsiz buluyorlar.

Şalvar pantolonlar

Şalvar tip pantolonlar ne kadar rahat olsalar da görüntü açısından erkeklere pek de çekici gelmeyebiliyor. Siz her ne kadar bu şalvarların içinde rahat olsanızda erkeklerin ilgisini bu şekilde kaybetmiş oluyorsunuz.

Jean altına babet kombini

Erkeklerin kadınlarda itici bulduklarından biri de skinny jean pantolonların altına babet giyilmesi. Bu kombinin eski moda ve şık olmadığını söyleyen erkekler çok da haksız değil gibi.

... daha fazla

Yanıtla
  • 7 gün önce

Yanıtla
  • 7 gün önce

Yanıtla
  • 7 gün önce

🇵🇸 Kudüs Müslümanların Gözbebeğidir! .
🇵🇸 🇹🇷Kudüs Kalbimizdir! Kimse Kalbimize Dokunmasın! 🇵🇸🇹🇷
#quds #nakba70 #freequds #Kudüs

Yanıtla
  • 8 gün önce

Kalp kırılır, moda içinde kalır

Bazı aşkların bitişi, kelebek etkisi misali tüm moda tarihinin yapraklarını yerinden oynatabilir.

Gigi Hadid ve Zayn Malik, iş yoğunlukları sebebiyle görüşemediklerini ve ayrılma kararı aldıklarını açıkladı. Onlar da tıpkı Kate Moss ve Johnny Depp çifti gibi aşkın bittiği yerden; stil ikonları olarak modanın kalbinde yer almaya devam edecekler gibi görünüyor. Ten uyumu buraya kadardı; ancak moda çevreleri için yepyeni bir devir başlıyor. Biz onların stil uyumlarından aylar, yıllar sonra bile ilham almaya devam edeceğiz!

... daha fazla

Yanıtla
  • 8 gün önce

Yeni bir elbise aldığımda ben :D

Yanıtla
  • 10 gün önce

Venedik - İtalya

Yanıtla

Güncel Başlıklar

Finkafe Mobil

2018 @Mobifin