• 3 ay önce

Bebek ciltlerini korumaya yardımcı oluyor

Bebeklerin mis kokulu ciltlerinin sağlıklı kalması için düzenli olarak yıkanmaları gerekiyor. Banyo ve su sıcaklığının yanı sıra bebeklerin temizliğinde kullanılacak ürünlerin hassas ciltlerine uyumlu olması da büyük önem taşıyor. Bebeklerin her zaman sağlıklı büyümeleri ve gelişmelerini önemseyip, doğal selülozdan üretilen banyo süngeri ile hassas bebek ciltlerini korumaya yardımcı oluyor
Dünyaya geldikleri andan itibaren bakım süreçleri başlayan bebeklerin hassas ve narin ciltleri özenli olunmasını gerekli kılıyor. Bebek hijyenin en önemli olduğu bu dönemde, anneler bebeklerinin banyolarında suyun sıcaklığından, banyo sırasında kullanılacak tüm ürünlere kadar özel bir itina gösteriyorlar. Banyo sırasında kullanılan banyo süngerleri de bu ürünler arasında yer alıyor.

Doğal selülozdan üretilen, su emme kapasitesi yüksek banyo süngeri, kolaylıkla durulanması ve hızla kurumasıyla bebeklerin hijyen ve temizliğini sağlamaya yardımcı oluyor. Uzun süre kullanılmadığında sertleşebilen, ıslatıldığında yumuşak formuna geri dönen süngerin, yapısı ve içeriği kadar kullanım şekli de önem taşıyor. Bebeklerin cildini banyo süngeri ile temizlerken nazikçe ve küçük, yuvarlak hareketler yapılmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Süngerin banyo bitiminin ardından arındırılması ve kuruması da hijyen açısından önem taşıyan diğer önemli bir nokta.

... daha fazla

Yanıtla

Yanıtlar

Hiç yanıt yok

Güncel Başlıklar

Finkafe Mobil

2018 @Mobifin