• bir yıl önce

Dünya'da profesörlerin tartıştığı konular: Zamanda yolculuk mümkün mü? Paralel evrenler var mı? Uzayda hayat var mı? Başka gezegene koloni kurabilir miyiz? Kanseri kalıcı olarak yenebilir miyiz? Türkiye'de tartışılan konular: Türban, Türk mü Türkiyeli mi? Kızlı erkekli? Cinle evlenilir mi? Kırmızı külot caiz mi? Evlatlıkla evlenmek caiz mi? Cennette kaç huri verecekler? Karımı iz bırakmadan dövsem günah mı? Peygamberimiz 9 yalında kızla evlendi, ben de alsam? 

Yanıtla

Yanıtlar

  • bir yıl önce

Yanıtla
  • bir yıl önce

@yasakmeyve nereden buluyoranız bunları soran sapıkları buluyorsunuz  zekeriya beyaz,yaşar nuri gibi sapık profösörlerle tartıştırıyorsunuz sonra da her profösörü zekeriya beyaz,yaşar nuri zannediyorsunuz.

Yanıtla
  • bir yıl önce

@yasakmeyve Türkiyede profösörler devletin teknoloji desteğini nasıl iç ederiz, hem memur olup hem danışman firması açabilirmiyiz,zaten masabaşında oturup bürokrat,ik iş takip edecek bilmesede mühendis oluversin gibi "AKADEMİK" konuları tartışırlar

Yanıtla
  • bir yıl önce

@ahmetnuhoglu @yasakmeyve Kul hakkından korktuğum için az miktarda da olsa gece gündüz şu ülke için çırpınan, ödeneksiz deneyleri tamamlamak için karşılıksız çalışan çok değerli profösörlermizin de olduğunu kayda geçirip haklarını teslim etmek isterim.

Yanıtla

Güncel Başlıklar

Finkafe Mobil

2018 @Mobifin