Gönderi

6550

Takip Edilen

381

Takipçi

457

Beğeni

3920

Galeri

1732

ahmetnuhoglu tarafından alıntılandı

 • bir saat önce

Asgari ücreti 2200tl yapacağını vaadetmeden önce acaba Sayın İnce işverenlerle istişare etti mi? Sade bir vatandaş olarak biliyoruz ki patron maliyet artarsa işçiye yol verir, vermese bile yeni işçi istihdam etmez ve işsizlik oranı artar. İşsizliği çözmek için de umarım bir politikası vardır.

Yanıtla
 • 37 dakika önce

@kurtyasin Önceki seçimlerde Hükumet asgari ücrete bir anda %30un üzerinde artış yaparken bunu vergi teşvikleri ile destekledi ki hala bu teşvikler devam ediyor. Asgari ücretteki artışa karşın orta kademe maaşlar yerinde sayıyor, şu anda vasıfsız işçi ile kalifiye personel arasında maaş makası daralmış durumda yani Türkiyede kalifiye olmanın değeri yok gibi birşey
Bu yüzden herkes kamu kapısında yığılmış vaziyette.

Yanıtla
 • 41 dakika önce

@kurtyasin Asgari ücreti 2200 yada 2500 TL yapmanın yolu insanların katmadeğeri yüksek işlerde çalışmasını sağlamak bunun için gerekli eğitim ve yeteneklere sahip olmasını sağlamaktır.
Yok herşey aynen dururken siz sadece maaşı değiştirirseniz ülkenizin rekabet gücünü baltalamaktan başka bir işe yaramaz. bunun cezasını işverenler değil serbest piyasa kuralları verir.

Yanıtla

ahmetnuhoglu tarafından alıntılandı

 • bir saat önce

kendinizi ve çocuklarınızı kemalizm'den koruyun.

Yanıtla

ahmetnuhoglu tarafından alıntılandı

 • 4 saat önce

#27Mayıs 'ın her sene-i devriyesinde, herhangi bir zamanda konu ile ilgili bir yazı okuduğumda 27 mayıs ihtilalini yapanlara, yaptıranlara, destek verenlere beddua ediyorum. Allah (c.c.) onları nâr çukurlarında yatırsın.

merhum Adnan Menderes, Hasan Polatkan ve Fatin Rüştü Zorlu'ya da Allah (c.c.) gani gani rahmet eylesin, kabirleri nur bahçeleri olsun.

Yanıtla
 • 12 saat önce

Yanıtla

ahmetnuhoglu tarafından alıntılandı

 • 20 saat önce

Askerlik yapan vatan sevdalısı yapmayan vatan haini düşüncesi bile ne kadar militarist sığ bir bakış açısına sahip olduğumuzun göstergesi ve çok saçma...
Sağlam olduğu halde sahte raporla,rüşvetle,torpille kaytaran sadece askerlik konusunda değil bu işi nerede yapıyorsa şerefsizdir. Fakat devletin çıkardığı kanunla bedelli yapan, yada gerçekten sağlık sorunu olanları hain görmek beyinsizliktir.

Yanıtla
 • 20 saat önce

Belçikalı senatörden Kuran hakkında suç duyurusu | Batı Raporu

Yanıtla
 • 20 saat önce

Cahil senatör Kur-an ın askeri bir el kitabı olduğunu zannediyormuş, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesine aykırı olduğunu tespit etmiş (Sözleşmenin değiştirilmesini talep edecek herhalde)
Kur-an'ın incelenmesini talep edecekmiş,kendi de incelese istifade eder.
O değilde Avrupalıların menfi yönde olsa da Kur-an'ı Kerime bu kadar ilgi duydukları dönemde yaşantımız ile emr-i Bil Ma'ruf yapsak kıtanın hızla ihtiasına vesile oluruz ama nerde bizde o nasip.

Yanıtla
 • 20 saat önce

Son zamanlarda gerçekleşen her olayla birlikte gitgide artan oranda eski karanlık günlere doğru yol aldığımız hissi uyanıyor,

Hem iktidar ve ortağı hemde muhalefet ve ittifak ortakları açıklamaları bu hissi güçlendirecek yönde

Yanıtla
 • 20 saat önce

Yanıtla
 • bir gün önce

Saadet Partililere yapılan alçakça saldırıyı kınıyorum.
Seçim atmosferini bu hale getirme cüreti gösteren MHP liler güvendikleri yerden bekledikleri desteği almış görünüyor.
Valilik açıklaması tam bir facia, Valilik yaralılar derhal hastaneye kaldırıldı diyor ama görüntülerde emniyet mensupları bu resimlerde görülen yaralıları hastaneye götürecek ambulansa izin vermiyor.
Bu olayın seçime etkisi olacaktır.

Yanıtla

ahmetnuhoglu tarafından alıntılandı

 • bir gün önce

@ahmetnuhoglu
Mankurtlaşmış trollerle, yüreğinin sesini dinleyen @ahmetreis1453 abimizi aynı kefeye koysam sadece ona değil kendime de ayıp etmiş olurdum :)

Ahmet Reis ile bazı düşüncelerimiz ayrı olabilir ama sevdamız aynı, bu ülkenin refahı...

Yanıtla

ahmetnuhoglu tarafından alıntılandı

 • 2 gün önce

@ahmetnuhoglu Adaş biz az çok kişileri tanıyoruz yüz yüze görüşmesek'te ayrı fikirde olmazsak'ta kaygılarımız aynı üzüntülerimiz sevinçlerimiz aynı siyasilerin de kendine göre sorun ve çözümleri kaygıları var bazen konuşmaları taktiksel olur bazende o günün şartlarına göre konuşurlar önemli olan bu vatana baş koymaktır @misilak kardeşime gelince gerçekten samimi bir dost senin ve diğerleri gibi ALLAH hepinizden razı olsun güzel insanlar .

Yanıtla
 • 3 gün önce

Yanıtla

ahmetnuhoglu tarafından alıntılandı

 • 3 gün önce

Yanıtla
 • 3 gün önce

Piyasanın beklediği netlik

Önceki gün TL karşısında rekor kıran dolar, Merkez’in faizi 300 baz puan arttırmasıyla birlikte 4.54’e gerilemesinin ardından tekrar yükselişe geçerek 4.80’i aştı. Isınan piyasalar ise rahata kavuşmak için aslında dört sorunun net cevabını arıyor. Bu

Yanıtla
 • 3 gün önce

#Erdoğan ın MB nin bağımsızlığına dari açıklamaları;Bunun siyasi sonucu olacaktır mutlaka
“Merkez Bankası bağımsızlığı söz konusudur. Ama merkez bankası da bu bağımsızlığının gereğiyle kalkıp herhalde yürütmenin başı olan bir başkanın burada vermiş olduğu sinyalleri bir kenara koyacak hali yok. O da tabii buna göre değerlendirmelerini yapacaktır. Adımlarını ona göre atacaktır. Ve ben bunun gelecek için çok isabetli adımların atılmasına vesile olacağına inanıyorum.”

... daha fazla

Yanıtla

Finkafe Mobil

2018 @Mobifin